Nieoficjalne forum Twierdzy Modlin

Nieoficjalne forum Twierdzy Modlin

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2007-08-22 12:43:12

Quendi

Marszałek Polski (admin)

5568088
Skąd: Twierdza Modlin
Zarejestrowany: 2006-09-16
Posty: 199
Punktów :   
WWW

pytanie do Burmistrza

Piszcie tutaj Wasze pytania, które chcielibyście zadać Burmistrzowi. Planuję je opublikować na mojej stronie o twierdzy.


Oferuje pomoc przy pisaniu prac z historii. Szczegóły w mailach.
Zapraszam również na moją stronę o Twierdzy Modlin http://www.twierdzamodlin.friko.pl

Offline

 

#2 2007-08-22 15:36:00

amanda

porucznik (moderator)

Zarejestrowany: 2007-03-02
Posty: 40
Punktów :   -1 

Re: pytanie do Burmistrza

Jakie jest wykonanie środków w projekcie Partnerstwo w Widłach trzech rzek? Chciałabym poznać wielkości planowane i wykonane. Krótko mówiąc - na co poszły również moje (gminne) pieniądze?

W Pomiechówku zalęgło się SAPO. Samorządowa Administracja Placówek Oświatowych. Jaki ma status? Jak ma się istnienie SAPO do Wydziału Oświaty? Jaki ma zakres kompetencji? Czym będzie się zajmować? Jaki ma budżet? Z jakich środków jest finansowany? Ilu zatrudnia pracowników? Czy jest to kolejne miejsce dla krewnych i znajomych królika?

Offline

 

#3 2007-09-12 11:25:31

Quendi

Marszałek Polski (admin)

5568088
Skąd: Twierdza Modlin
Zarejestrowany: 2006-09-16
Posty: 199
Punktów :   
WWW

Re: pytanie do Burmistrza

Bardzo bym prosił o zamieszczanie pytań do burmistrza, które dotyczą twierdzy Modlin. Wiem nie napisałem tego od samego początku, ale reszta również będzie przeze mnie wysłana. Szkoda, że tylko jedna osoba się udziela tutaj oprócz mnie.

Drugie pytanie to chyba już do wójta gminy Pomiechówek.


Oferuje pomoc przy pisaniu prac z historii. Szczegóły w mailach.
Zapraszam również na moją stronę o Twierdzy Modlin http://www.twierdzamodlin.friko.pl

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.weldenvarden.pun.pl www.rozmowki.pun.pl www.shinobirpg.pun.pl www.pceresistance.pun.pl www.promienisci.pun.pl