Nieoficjalne forum Twierdzy Modlin

Nieoficjalne forum Twierdzy Modlin


#1 2007-08-24 14:59:56

Quendi

Marszałek Polski (admin)

5568088
Skąd: Twierdza Modlin
Zarejestrowany: 2006-09-16
Posty: 199
Punktów :   
WWW

Głosujmy na Twierdzę Modlin

Test pochodzi z www.nowydwormaz.pl

     Głosujmy na Twierdzę Modlin
Niedawno  rozstrzygnięto plebiscyt  na siedem współczesnych cudów świata. Wybrano Wielki Mur w Chinach, brazylijski posąg Chrystusa Odkupiciela, jordańskie miasto Petra, zaginione miasto Inków Machu Picchu w Peru, meksykańska piramida z Chichén Itzá, rzymskie Koloseum oraz mauzoleum Tadż Mahal w Indiach.
Twierdza Modlin należy do największych tego typu obiektów w europie.  Do szczególnie cennych obiektów twierdzy należą zachowane bramy o bogatym wystroju architektonicznym, jak np. bramy: Napoleońska, Ostołęcka i Zakroczymska oraz piętrowa działobitnia założona na planie kwadratu. Po powstaniu listopadowym Rosjanie rozbudowali twierdzę Modlin, wznosząc zewnętrzny obwód przez połączenie napoleońskich koron oraz dwukilometrowe koszary dla 20.000 żołnierzy
Wszystkich mieszkańców zapraszamy do organizowanego przez gazetę RZECZPOSPOLITA plebiscytu na 7 cudów polski i głosowania na Twierdzę Modlin.. Wystarczy wejść na stronę www.rzeczpospolita.pl/cudapolski/ i wypełnić odpowiedni formularz.


Oferuje pomoc przy pisaniu prac z historii. Szczegóły w mailach.
Zapraszam również na moją stronę o Twierdzy Modlin http://www.twierdzamodlin.friko.pl

Offline

 

#2 2007-08-24 15:11:55

amanda

porucznik (moderator)

Zarejestrowany: 2007-03-02
Posty: 40
Punktów :   -1 

Re: Głosujmy na Twierdzę Modlin

Ja już wysłałam swoje zgłoszenie...

Offline

 

#3 2007-09-13 16:25:16

martao

Gość

Re: Głosujmy na Twierdzę Modlin

Macie racje;, tez bede glosowaç, spedzilam tu moje dziecinstwo.
Lata 80-te, niezbyt bylo uroczo na swiecie, ale tamten okres mimo wszystko wspominam z radoscia. Pozdrowienia Marta

 

#4 2007-09-13 16:41:33

Quendi

Marszałek Polski (admin)

5568088
Skąd: Twierdza Modlin
Zarejestrowany: 2006-09-16
Posty: 199
Punktów :   
WWW

Re: Głosujmy na Twierdzę Modlin

Mam nadzieje, że jeśli nie zostaniemy zwycięzcami plebiscyt ten pomoze nam w promowaniu twierdzy.


Oferuje pomoc przy pisaniu prac z historii. Szczegóły w mailach.
Zapraszam również na moją stronę o Twierdzy Modlin http://www.twierdzamodlin.friko.pl

Offline

 

#5 2007-09-14 08:30:03

amanda

porucznik (moderator)

Zarejestrowany: 2007-03-02
Posty: 40
Punktów :   -1 

Re: Głosujmy na Twierdzę Modlin

W promowaniu Twierdzy mogłyby pomóc lokalne organizacje pozarządowe. Chciałabym założyć stowarzyszenie, które skupiłoby wszystkich takich zakręconych ludzi, którzy tu piszą o Twierdzy... Być może udałoby sie skupić na zasadzie partnerstwa wszystkie organizacje, które działają w Twierdzy...
Może wtedy promocja i pozyskanie jakichś kwot dla naszego miasta m.in. na rozwój turystyki byłoby łatwiejsze! Przysłowie mówi, że duży może więcej...

Offline

 

#6 2007-09-14 09:40:12

Quendi

Marszałek Polski (admin)

5568088
Skąd: Twierdza Modlin
Zarejestrowany: 2006-09-16
Posty: 199
Punktów :   
WWW

Re: Głosujmy na Twierdzę Modlin

Dobry pomysł. Poszperam w necie jak to wszystko wygląda od strony prawnej itd.


Oferuje pomoc przy pisaniu prac z historii. Szczegóły w mailach.
Zapraszam również na moją stronę o Twierdzy Modlin http://www.twierdzamodlin.friko.pl

Offline

 

#7 2007-09-14 09:42:04

amanda

porucznik (moderator)

Zarejestrowany: 2007-03-02
Posty: 40
Punktów :   -1 

Re: Głosujmy na Twierdzę Modlin

Jak to wygląda to ja wiem!! Potrzebowałabym Waszego wsparcia i Waszej pracy!!!
Wiem jak pozyskać srodki finansowe i wiem, jak je rozliczyć! Ale sama nic nie zrobię. Forum to za mało, przez internet to się nie uda!!

Offline

 

#8 2007-09-14 23:01:53

Quendi

Marszałek Polski (admin)

5568088
Skąd: Twierdza Modlin
Zarejestrowany: 2006-09-16
Posty: 199
Punktów :   
WWW

Re: Głosujmy na Twierdzę Modlin

Tak, tylko że nawet dwie osoby w realnym świecie nic nie zdziałają. Ale można spróbować ja się piszę.


Oferuje pomoc przy pisaniu prac z historii. Szczegóły w mailach.
Zapraszam również na moją stronę o Twierdzy Modlin http://www.twierdzamodlin.friko.pl

Offline

 

#9 2007-09-18 08:14:00

amanda

porucznik (moderator)

Zarejestrowany: 2007-03-02
Posty: 40
Punktów :   -1 

Re: Głosujmy na Twierdzę Modlin

Czemu nie? Napiszę ci o szczegółach na PW

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.triadica.pun.pl www.clan-lsg.pun.pl www.akademia-zpn.pun.pl www.lunamt2board.pun.pl www.ffff00ff0000.pun.pl